Ağva Deniz Bisikleti

Doğa sporları arasında yerini alan deniz bisikleti, Göksu Deresi üzerinde sizlere güzel vakitler sunacaktır. Ağva deniz bisikleti kiralama için harika bir parkur sizleri bekliyor. Kapım Otel, Kafe ve Restaurant olarak vaktini doğa sporlarına ayırmak isteyenler için bu imkanı sunuyor. Karadeniz ikliminde, Göksu deresi üzerinde deniz bisikletlerini kullanarak aktivite gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Deniz Bisikleti : 50 ₺

Ağva Tekne Turu

Ağva tekne turu günün belli saatlerinde Ağva Merkez 'den hareket ederek çevre koylara doğru yaklaşık 1 saatlik tur gerçekleştirir. Kooperatif tarafından belirlenen bu turlar özellikle Ağva bölgesini ziyaret eden misafirlerin en fazla tercih ettiği aktivitedir.

Deniz bisikleti ile gidilemeyecek yerlere tekne turu ile rahatlıkla gidebilirsiniz. Göksu nehri, Yeşilçay ve Çevre koyları görebileceğiniz bu aktivite sizlere tam bir doğal güzellik şöleni yaşatacaktır.

Tekne Turu : 120 ₺

Ağva Canlı Müzik

Göksu Deresi kenarında yer alan Kafe & Restaurant konseptimiz ile bütünleştirdiğimiz canlı müzik aktiviteleri ile sizleri misafir ettiğimiz süreyi en etkili şekilde geçirmeyi hedefledik. Haftanın günlerine bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz Ağva Canlı Müzik etkinliklerinin güncel bilgileri için bizlere ulaşmanızı öneririz.
Harika bir doğa atmosferinde sizlerde canlı müzik eşliğinde yemeğinizi yiyebilir, içeceklerinizi tüketebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Kapım Otel İletişim kanallarını kullanmak ve bizlere ulaşmak.

Kişi Başı Ücret : 7.5 ₺

Ağva Maç Yayınları

Çeşitli renklere gönül vermiş spor severler için tesisimizde şifreli yayınlar sunulmaktadır. İster yerel maçları, isterseniz derbi heyecanını harika bir atmosferde yaşayabilirsiniz. Spor Toto Loto maçları başta olmak üzere tüm maçları izleyebilirsiniz.

Ağva maç yayınları geniş ekran seçenekleri ile Kapım Kafe 'de sizlerle.

Maç Ücreti : 15 ₺

Translate »