Ağva Kapım Otel, 2010 yılından itibaren Ağva merkez otelleri arasında yerini alan 8 odalı butik bir tesistir. Geniş bir alan üzerine kurulu olan otelimizin yanı sıra 200 kişi kapalı restaurant alanı, 60 kişilik açık restaurant & cafe alanı bulunmaktadır.

Ağva dere kenarı otelleri arasında farkını konumu ile hissettiren tesisimizde siz değerli misafirlerimize bağlayıcı, huzurlu, güleryüzlü hizmet vermekteyiz. Doğa ile iç içe bir atmosferde güzel vakitler geçirmek için farkımızı anlamanız için sadece bir defa misafirimiz olabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Ağva Göksu deresi kenarı oteli, restaurantı, kafesi olarak her daim sizlere samimi bir aile ortamı yaratmak bizlerin misyonudur. Modern bir dünyanın içerisine yerleştirdiğimiz doğaya dönük cazibe merkezimiz ile geleceğe yatırım yapmak ise bizlerin en önemli misyonudur.

VİZYONUMUZ

2010 yılından bu yana hedeflediğimiz değerlere ulaşmayı başaran bir tesis olarak, geleceğe de sizlerin değerli yorumlarıyla büyümeye devam ediyoruz. Bugüne dek bizlerle birlikte aynı atmosferde buluşmuş misafirlerimiz ile her geçen gün bir öncekinden daha iyi başlayabilmek bizim vizyonumuz!

Translate »